Dziś pytanie – jeszcze dziś odpowiedź
(usługa płatna 7,32 zł w tym 22% VAT).


Boisz się, że zaszłaś w ciążę? Podejrzewasz, że mogłeś zarazić się chorobą przenoszoną drogą płciową? Chcesz rozwiać swoje obawy lub wątpliwości? Znaleźć właściwy sposób postępowania? Zadaj pytanie! Odpowiedź otrzymasz jeszcze dziś!

Zanim skorzystasz z tej usługi, zapoznaj się z zastrzeżeniem o ograniczonej odpowiedzialności redakcji z tytułu udzielanych informacji <CZYTAJ ZASTRZEŻENIE>

Warning: mysql_connect(): Connection timed out in /home/rm/domains/antykoncepcja.com.pl/public_html/send_q.php on line 45 Warning: mysql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/rm/domains/antykoncepcja.com.pl/public_html/send_q.php on line 46 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/rm/domains/antykoncepcja.com.pl/public_html/send_q.php on line 49 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/rm/domains/antykoncepcja.com.pl/public_html/send_q.php on line 50 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/rm/domains/antykoncepcja.com.pl/public_html/send_q.php on line 50

Jeśli chcesz skorzystać z usługi "Dziś pytanie - dziś odpowiedź"

wyślij SMS o treści MP 2251 pod numer 7616 (koszt 7,32 zł, w tym VAT).
Koniecznie zrób odstęp między MP a 2251, czyli numerem usługi, bo w przeciwnym razie zamiast hasła otrzymasz monit o błędzie. Otrzymane SMSem zwrotnym hasło wpisz w okienku znajdującym się poniżej i aktywuj usługę przyciskiem "Wejdź". Na zadawanie dowolnej liczby pytań masz 5 dni.

UWAGA
Aby zalogować się do serwisu, w opcjach internetowych musisz mieć włączoną obsługę "cookie", które potwierdzają Twoje uprawnienia do korzystania z serwisu. (W Internet Explorerze: Narzędzia>Opcje Internetowe>Prywatność>Poziom średni). Jest to poziom domyślny zabezpieczeń a zatem nie przestawiaj nic, dopóki nie wystąpi problem z logowaniem.
Usługa dostępna w sieciach:
System Mikropłatności SMS we współpracy z:
Ewentualne reklamacje związane z Mikropłatnościami SMS
proszę kierować pod adres [email protected]